© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

İki Yıllık Birliktelikte Mutlu Son

İki Yıllık Birliktelikte Mutlu Son

Aybakar Şirketi Yönetim Kurulu Üyesi İhsan Mustafa Aybakar ile Hacettepe Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun Ilgın Önder, Bilkent Otel’de düzenlenen bir düğünle dünya evine girdi. Orta okul yıllarında tanışan ve iki yıldır birlikte olan çift, bundan tam olarak 5 ay önce nişanlanmıştı. Nikah şahitliklerini Mustafa Akkaya ve Nimet Yavuz’un üstlendikleri düğünde, çiftin mutlulukları yüzünden okunuyordu. Atılan imzalar sonrasında ilk danslarını yapan çift, balayına ise Dubai’ye gittiler.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    zafer

    12 Nisan 2012

    pırıl çok güzel

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.