© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Havuz Başında “Evet”

Havuz Başında “Evet”

Gintek İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Atila Ergin’in oğlu Ateş ile Akgül Demirçelik Fabrikası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Murat Akgül’ün kızı Eda, görkemli bir davetle dünya evine girdi.

Gençlerbirliği Spor Tesisleri’nde yer alan Avenue’nun havuz başında gerçekleştirilen düğüne başkentin seçkin simaları katıldı. 6 yıl önce aileleri aracılığıyla tanışan çiftin nikahına Fatih Yıldız ve Avni Sümer şahitlik etti. Mutlulukları gözlerinden okunan Ateş-Ayşegül Ergin çifti, balaylarını Maldivler’de geçireceklerini söylediler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.