© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Dubh Linn’den Şık Açılış

Dubh Linn’den Şık Açılış

Dubh Linn Pub Kuzu Effect AVM’de şık bir davet ile açıldı. Davet iş ve cemiyet hayatından önemli insanların katılımı ile gerçekleşti.

Şeyma-Görkem Sarıyüce çiftinin ev sahipliğinde gerçekleşen açılışa çiftin yakın dostları ve iş ve cemiyet hayatının tanınmış simaları katıldılar. Ünlü radyo programcısı Serkan Kızılbayır’ın canlı yayın yaptığı açılışta konuklar yayının ardından devam eden müzik dinletisiyle keyifli vakit geçirdiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.