© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Just Fur Tasarımlarına Yoğun İlgi

Just Fur Tasarımlarına Yoğun İlgi

Just Fur, yeni sezon tasarımlarını şık bir davetle tanıttı. Projehane Ankara ortağı Mehtap Özdoğan’ın ev sahipliğindeki davette, birbirinden şık ürünler kürk meraklısı kadınlarla buluştu.

Just Fur firması, deri ve kürk ürünlerden oluşan zengin ürün koleksiyonunu Ankaralı modaseverlerin beğenisine sundu. Projehane Ankara ortağı Mehtap Özdoğan ve Emel Oysal ev sahipliğinde , markanın ürünleri cemiyet hayatının tanınmış isimleri tarafından beğeniyle incelendi. Kürkten yapılan kabanlar, eldivenler, şapkalardan oluşan Just Fur’un yeni koleksiyonu, kadınlardan yoğun ilgi gördü. Rengarenk tasarımlarla buluşan moda tutkunları bol bol alışveriş yapmayı da ihmal etmedi.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.