© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Boğaziçi Mezunlarını Buluşturan Gece

Boğaziçi Mezunlarını Buluşturan Gece

Ülkemizin en köklü üniversitelerinden olan Boğaziçi Üniversitesi 150. yılını, Swissotel The Bosphorus’ta şık bir davetle kutladı.

Boğaziçi Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Gülay Barbarosoğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleştirilen 150. Yıl Balosu’na; cemiyet, iş ve sanat dünyasından pek çok ünlü isim katıldı. Geceye katılan ünlü mezunlar ve davetliler arasında; Hüsnü Özyeğin, İbrahim Bodur, Güler Sabancı, Oya-Bülent Eczacıbaşı, Burhan Karaçam, Barış Tansever, Nuri Çolakoğlu, Mehmet-Ebru Edin, Linda Kuyumcuyan, Ahmet Dedehayır, Aslı-Altuğ Başar, Hülya Biren, Kerim Sipahiler, Gökhan Öğüt, Pamir Demirtaş, Şevket Pamuk, Metin Gürsoy ve Siren Ertan gibi isimler göze çarptı. Köklü eğitim geleneği ile dünya çapında saygınlığı olan Boğaziçi Üniversitesi’nin Rektörü Gülay Barbarosoğlu, mezunların okullarıyla irtibatı kesmemelerinin en büyük gurur kaynağı olduğunu söylediği bir konuşma yaparak, sadece öğrenci değil aynı zamanda mezun odaklı bir üniversite olduklarının mesajını verdiği bir konuşma yaptı. Rektörün konuşmasının ardından bu özel gecede, Boğaziçi Üniversitesi mezunu ünlü komedyen Cem Yılmaz sahne aldı ve espirileriyle geceye katılan konukları kahkahalara boğdu. Büyük miktarda bağış toplanan gecede Sezen Aksu ise ufak bir konser verdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.