© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Karakomik Filmlerin Gala Gösterimi Gerçekleşti

Karakomik Filmlerin Gala Gösterimi Gerçekleşti

Cem Yılmaz’ın yönetmenliğini ve senaristliğini üstlendiği ‘Karakomik Filmler’ serisinin ilk filmleri ‘Kaçamak’ ve ‘2 Arada’nın galası Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşti. Aynı seansta, tek biletle, iki ayrı film sunan Karakomik Filmler’in ekibi, davetlilerle birlikte yapımı izledi.

4 arkadaşın ‘kaçamak yapalım’ derken kendilerini bir maceranın ortasında bulduğu Kaçamak ve feribotta garsonluk yapan Ayzek’in öyküsüyle 2 Arada filmleri beyazperdeye taşındı. Türk Sinemasında ilk kez gerçekleşen birbirinden konu, karakter, mekan ve müzik olarak tamamen bağımsız iki filmin aynı seansta izleyici ile buluştuğu Karakomik Filmler, bu özelliğiyle dünyada da örneği az olan bir sinema deneyimi sunuyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.