© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Bayındır Tıp Bayramı’nı Kutladı

Bayındır Tıp Bayramı’nı Kutladı

Bayındır Sağlık Grubu, Tıp Bayramı’nı kutlamak üzere tüm Bayındır ailesi  olarak Mydonose’da bir araya geldi. 

Beyaz renk kıyafetlerle geceye katılan konuklar gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlendiler. Tıp Bayramı’nı yıllardır aralıksız olarak tüm çalışanlarıyla birlikte kutlayan Bayındır Sağlık Grubu aynı zamanda geride bıraktıkları yılın yorgunluğunu atarken başarılarını da kutladılar. Keyifli geçen gecede hareketli parçalarla tempo bir an bile düşmezken sağlık grubu çalışanları tam kadro eğlendiler.

[nggallery id=1108]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.