© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Başarılı Kadınlar Atlıspor’da Biraraya Geldi

Başarılı Kadınlar Atlıspor’da Biraraya Geldi

Ankara Atlı Spor Kulübü Kadın Kurulu, Başkan Işın Kurşaklıoğlu önderliğinde Dünya Kadınlar Günü için bir davet düzenledi. 

Davete Ankaralı seçkin bayanlar, çeşitli bakanların eşleri ve bayan milletvekilleri katılırken kadınların yaşadığı sorunlar ve bunların çözümleri konuşuldu. Atlı Spor Kulübü’nde gerçekleşen davette başarılı işkadınları da kürsüye çıkarak konuşmalar gerçekleştirdiler. Davette şiir dinletisi, konser gibi aktiviteler gerçekleşirken, kadınların toplumdaki yeri ve öneminin de bir kez daha altı çizildi.

[nggallery id=1107]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.