© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Başarılı Ceo EGİAD İçin İzmir’de

Başarılı Ceo EGİAD İçin İzmir’de

Ege Genç İşadamları Derneği, Ege Toplantıları’nın 64.’sünü gerçekleştirdi.

İzmir Hilton’da gerçekleşen toplantıya Ege bölgesi ve Türkiye’nin çeşitli illerinden çok sayıda işadamı katıldı. Coca Cola’nın Ceo’su Muhtar Kent de bu toplantının konuğu olarak yer aldı. Muhtar Kent, İzmir ve Türkiye’nin potansiyeli açısından değerlendirmelerde bulunurken özellikle genç nüfusun fazlalığı açısından küresel karar alma ortamlarında gençlerin daha baskın roller üstleneceğini ifade etti. İzmir’in Expo adaylığı konusunda çalışmalar yürüteceğinin de sözünü veren Kent, bu konuda dünyada Türk lobiciliğinin artmasını sağlamak gerektiğini bunun için önemli pozisyonlarda Türklerin bulunacağına olan inancını dile getirdi.

[nggallery id=1190]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.