© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Avukatlar Baloda Buluştular

Avukatlar Baloda Buluştular

“Dünya Avukatlar Günü” kapsamında Ankara Barolar Birliği Swissôtel’de görkemli bir balo düzenledi.

Çok sayıda önemli ismin ve başarılı hukukçuların bir araya geldiği baloda, Ankara Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu konuklarla yakından ilgilendi. Sıcakkanlı konukseverliğiyle tüm hukukçulara karşı yaptığı konuşmada avukatlardan hukuk adına ne kadar umutlu olduğunu ve geceye katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Yılın stresinin atıldığı gecede konuklar doyasıya eğlenirken romantik şarkılarda da dans ettiler. Baloda bir araya gelen hukukçuların şık giyim tercihleri göz doldurdu.

 

[nggallery id=1191]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.