© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Büyüleyici Bir Gece-MAGİCAL NİGHT

Büyüleyici Bir Gece-MAGİCAL NİGHT

Yayın hayatında sekizinci yılını kutlayan MAG Medya, “MAGical Night” adlı balosu ile unutulmaz bir geceye imza attı. JW Marriott Ankara Oteli’nde düzenlenen ve binden fazla konuğun ağırlandığı muhteşem geceye birbirinden ilginç şovlar damgasını vurdu.  “Dreamy Band” bandosunun, tahtabacakların, sihirbazların, hokkabazların, jonglörlerin, paten kayan noel babaların, robot adamların, canlı heykellerin yer aldığı gece bir şölene dönüştü.

MAG Medya Yayın Grubu kuruluşunun sekizinci senesini ve yeni yılı binden fazla seçkin konuğun katılımıyla JW Marriott Ankara’nın balo salonunda gerçekleşen görkemli bir balo ile kutladı. Hollywood törenlerini aratmayan davetin girişinde kırmızı halıda Can-Seda Çavuşoğlu ve Beril Çavuşoğlu’nun karşıladığı misafirler kokteyl alanına geçerek objektiflere poz verdiler. Uzun elbise ve smokinleri ile şıklık yarışı içerisinde baloya katılan konukları birçok sürpriz bekliyordu. Organizer firmasının kurduğu tüm şehirden görülebilen gökyüzü tarayıcıları ve mobil led ekranda gösterimi yapılan MAG karşılama videosu otele girmeden konukları büyülerken, balo öncesi kokteyl alanında Dreamy Band geceye özel bir performans sergiledi. SAK Organizasyon’un süslemelerini yaptığı balo salonunun kapıları açıldığında tahta bacaklar, sihirbazlar, canlı heykeller, tarot falcıları ve jonglörler gibi pek çok sirk karakteri davetlileri kapıda karşıladı.JW Marriott Ankara’nın leziz ikramlarının sunulduğu MAGical Night konseptli baloda “Yetenek Sizsiniz” yarışmasının finalistlerinden Aref Ghafouri de geceye özel bir şov sergiledi. Yine “Yetenek Sizsiniz” yarışmasının finalistlerinden İlker Atak ve grubunun sergilediği muhteşem dans şov herkesi büyüledi. Balo daha sonra üç oktav sesi ile ünlü tenor İsmail Atalı ve soprano Banu Karaca’nın eğlenceli şarkılarıyla devam etti. Geçmişten günümüze pek çok parça seslendiren ikili sahne performansları ile dans pistindeki konukları coşturdu. Gecenin son sürprizi psikolog Dj olarak tanınan Cenk Erdem’di. Geceye özel hazırladığı setler ve davetliler ile diyalogları gecenin geç saatlerine dek sürdü.Beta Color’ın hazırladığı MAG tanıtım videosu tüm gece boyunca ekranlarda gösterilirken, salona kurulan jimmyjib ile sinevizyonlardan bu unutulmaz gecenin tüm ayrıntıları canlı olarak yayınlandı.

 [nggallery id=852]
Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.