© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Demirören’i Anma Turnuvası

Demirören’i Anma Turnuvası

Türkiye’de golfün gelişmesinde büyük emeği olan merhum Erdoğan Demirören adına üçüncüsü düzenlenen “Erdoğan Demirören Golf Cup 2020” anma turnuvası ile golfçüler bu anlamlı organizasyonda buluştu.

 

 

Her sene gelenekselleştirilerek daha ileriye taşınması hedeflenen bu anlamlı turnuvayı daha özel kılmak ve Erdoğan Demirören’i anmak için “Erdoğan Demirören Anma Yemeği ve Ödül Töreni” organize edildi. Ayrıca anma yemeğinde, turnuvada dereceye giren tüm oyunculara ödülleri takdim edildi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.