© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Damgacı Ailesinin Mutlu Günü

Damgacı Ailesinin Mutlu Günü

Ankara’nın önde gelen iş adamlarından Salih Bezci’nin torunu Murat – Elif Damgacı’nın oğulları Yağız Damgacı’nin sünnet olması şerefine Marriot Otel’de aile yemeği düzenlendi.

Tüm aile bireylerinin ve yakın dostlarının katıldığı yemek organizasyonunda Yağız Damgacı, tüm bireylerle birlikte yemek yedi ve fotoğraf çektirdi. Birlikte güzel bir gece geçiren aile ve yakın dostları gecenin ilerleyen saatlerine kadar uzun uzun sohbet etti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.