© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Annelik Heyecanı Başladı

Annelik Heyecanı Başladı

Özge Çavuşoğlu bebeğini dünyaya getirmeden önce verdiği baby shower partisinde arkadaşlarıyla bir aradaydı. Müstakil evinin şirin bahçesinde düzenlediği partide Özge Çavuşoğlu ve arkadaşları sıcak yaz günlerinin sonuna doğru bahçe keyfi yaptılar. Parti için özel olarak süslenmiş bahçede leziz ikramlar sunuldu. Özge Çavuşoğlu’nun bebeğini dünyaya getirmesine kısa bir zaman kaldığı için oldukça heyecanlı olduğu gözlendi.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.