© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Raffles Otel’de Baby Shower

Raffles Otel’de Baby Shower

İç mimar ve ressam Nihan Yardımcı Çetinkaya, düzenlediği baby shower daveti ile yakın arkadaşlarıy ile doğumdan önce bir araya geldi.

Ruloylamala sergileriyle adından başarılı bir şekilde söz ettiren ressam ve iç mimar Nihan Yardımcı Çetinkaya, Raffles Otel’de gerçekleştirdiği baby shower davetiyle doğumdan önce yakın arkaşlarıyla birlikte kutlama yaptı. Pembe renklerle ve bebek eşyalarıyla süslenmiş bir konseptte hazırlanan salon, konukların büyük beğenisini kazandı. Davete katılan konuklar, bol bol sohbet ederken günün hatırası için özel olarak hazırlanan fotobot ile fotoğraf çektirmeyi ihmal etmediler. Arkadaşlarıyla doğum öncesi yemek yiyerek sohbet eden Nihan Hanım’ın yaşadığı tatlı heyecan gözlerden kaçmadı. Davetin sonunda misafirler, bebek için aldıkları sürpriz hediyeleri Nihan Hanım’a takdim ettiler.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.