© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Adel Bebeğe Hoş Geldin Partisi

Adel Bebeğe Hoş Geldin Partisi

Lavin Güzellik Merkezi’nin sahibi Pelin Atalan, ilk bebeği için baby shower partisi düzenledi. Partiye Atalan’ın ailesi ve yakın arkadaşları katılım gösterdi.

Pelin Atalan ve eşi Onur Atalan doğum için ABD’ye gideceklerini belirtti. Gitmeden önce sevdikleri ile bir araya gelen çift katılım gösteren herkese teşekkür etti. Bebeğin ismini Adel koyacaklarını belirten Atalan çifti, baby shower partisini Lavin Güzellik’te gerçekleştirdi.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.