© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

ANGİAD Rixos’ta Toplandı

ANGİAD Rixos’ta Toplandı

Ankara Genç İşadamları Derneği’nin düzenlediği Gündem 06 Toplantıları Rixos Otel’de gerçekleşti.
Ankara genç iş adamları her ay gerçekleştirdikleri Gündem 06 Toplantılarının sonuncusunu Rixos Otel’de gerçekleştirdi.Her ay farklı bir siyasi ismi konuk konuşmacı olarak davet eden derneğin bu ayki davetlisi Maliye Bakanı Mehmet Şimşek oldu. Ankara’nın başarılı genç iş adamlarının katıldığı toplantıda açılış konuşmasını Angiad başkanı Abdullah Değer yaptı. Değer,yaptığı konuşmada hükümetin politikalarını desteklediğini dile getirirken daha sonra kürsüye çıkan Maliye Bakanı Mehmet Şimsek Türk ekonomisindeki gelişmeleri,hükümetin Maliye politikaları ve bakanlığın iş dünyasını yakından ilgilendiren çalışmalarını anlattı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.