© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

YENİ YAŞ’A RENKLİ KUTLAMA

YENİ YAŞ’A RENKLİ KUTLAMA

Ankara Genç İşadamları Derneği Başkanı Abdullah Değer, yeni yaşını Harvey Nichols MAG Lounge’da renkli bir doğum günü partisiyle kutladı.Harvey Nichols MAG Lounge’da gerçekleşen doğum günü kutlamasına Abdullah Değer kendisi ev sahipliği yaptı. Geceye, Ankara Genç İşadamları Derneği üyelerinin yanı sıra Değer’in yakın dostları da katıldı. Davetliler, Abdullah Değer’in yeni yaşını kutlarken, yeni yaşın mutluluk getirmesini dilediler. Yakın dostlarıyla birlikte yeni yaşına giren Değer, bu mutlu gününde kendisini yalnız bırakmayan dostlarına teşekkür etti. Gecenin ilerleyen saatlerinde Değer, doğum günü pastasını arkadaşlarının alkışları eşliğinde kesti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.