© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

H&M Artık Ankara’da

H&M Artık Ankara’da

Dünyaca ünlü giyim markası H&M, İstanbul’un ardından Ankara’daki ilk mağazasını CEPA AVM’ de özel bir partiyle açtı.
Cemiyet hayatının ünlü isimlerinin yanı sıra perakende sektöründen de temsilcilerin katıldığı VIP açılışa ilgi büyük oldu. Mağazaya gelen konuklar kokteyl sırasında birbirleriyle sohbet ettikten sonra mağazayı gezerek alışveriş yaptılar.H&M Türkiye’deki “en büyük” ve “ilk full konsept” mağazası olma özelliğine de sahip olan CEPA mağazanın açılışında DJ performansı eşliğinde konuklar alışveriş heyecanını doyasıya yaşadılar. Mağazada son moda ürünlerin yanı sıra, kadın, erkek, genç ve çocuklar için gardropların vazgeçilmez parçaları da yer aldı. Davetlilerin markaya ve konseptlere olan ilgisi oldukça yoğundu.

 


Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.