© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Happily Seconds’a Yoğun İlgi

Happily Seconds’a Yoğun İlgi

Özel ürünleri bünyesinde barındıran Happily Seconds hoş bir kokteylle açıldı.

Karum’da oldukça farklı konseptte bir butik hizmete girdi. Ceren Sür’ün sahibi olduğu Happily Seconds Boutique açılışında cemiyet hayatının tanınmış simalarını ağırladı. Az ya da hiç kullanılmamış oldukça şık giysilerden oluşan mağaza davetlilerin oldukça ilgisini çekti. Davetliler birbirinden şık haute couture tarzdaki ürünleri yakından incelediler ve alışveriş yaptılar. Misafirleriyle tek tek ilgilenen Ceren Sür ayrıca konuklara ürünler konusunda da tavsiyelerde bulundu. Ayakkabı ve tasarım çantaların da bulunduğu mağazada ağırlıklı olarak lüks markaların ürünleri ve Dubaili moda tasarımcısı Mine Shehadeh’in tasarladığı aksesuar ve çantalar da yer alıyor.

 

[nggallery id=1339]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.