© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Doğayla İçiçe İmza Garden

Doğayla İçiçe İmza Garden

Doğa harikası İmza Garden havuz başında gerçekleştirilen dev bir açılışla yaza merhaba dedi.

Diyetisyenlik mesleğiyle birlikte işletmeciliğe soyunan Ümran Yılmaz ve Turizmci Adem Özdemir İmza Garden isminde çok şık bir havuz işletmesi açtılar. Havuzla iç içe olan doğa harikası bahçesi ve meyve ağaçları ile davetlileri büyüleyen mekanın açılışını gerçekleştiren Adem Özdemir ve Ümran Yılmaz kurdeleyi birlikte kestiler. Davetliler canlı müzik eşliğinde oldukça güzel bir açılışa katılmanın mutluluğunu yaşadılar. Çok özel bir sistemle kimyasal oranı minimumda tutulan yarı olimpik havuz ve çocuklar için düşünülmüş mini hayvanat bahçesi ve doğayla iç içe bahçesi İmza Garden’ın dikkat çeken özellikleri olarak göze çarptı.

[nggallery id=1338]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.