© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Özsüt’ten Lezzetli Açılış

Özsüt’ten Lezzetli Açılış

Özsüt, Balgat’taki altıncı şubesini kalabalık bir davetle hizmete açtı.

Grup Volvo’nun yanında hizmete giren Özsüt Atölye yerel, geleneksel ve dünya mutfağına ait lezzetlerden oluşan menüsüyle farklı bir konseptte müşterilerinin karşısına çıktı. 74 yıllık tecrübesiyle tüm yemekleri ustalıkla konuklarının beğenisine sunan Özsüt’ün açılışı çok sayıda işadamı ve seçkin davetliyi bir araya getirdi. Grup Volvo Yönetim Kurulu Başkanı Müfit Metin, İşletme Sahibi Hülya Metin ve Özsüt Yönetim Kurulu Başkanı Yıldırım Çullu açılışta konuklarla birlikte pasta kesti.

 

[nggallery id=1355]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.