© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çağlar Avize’den Şık Açılış Daveti

Çağlar Avize’den Şık Açılış Daveti

Ankara’nın aydınlatma ve avize sektöründe en büyük showroom’u olan Çağlar Avize, Siteler’deki mağazasını genişletti.

Aydınlatma ve avize deyince Ankara’da akla ilk gelen markalardan biri olan Çağlar Avize, mağazasını genişletti. İki mağazayı birleştirerek Ankara’nın en büyük aydınlatma showroom’u olma unvanını elde eden Çağlar Avize, yeni ürünler ve yeni markaları kendi bünyelerine dahil etti. 1985 yılında Siteler’de kurulan firma, aradan geçen yıllarda günden güne büyüyerek dördüncü şubesini açtı. Dördüncü şubesini büyüten Çağlar Avize şık bir açılış daveti gerçekleştirdi. Davete Ankara ve İstanbul’dan birçok kişi katıldı.

[nggallery id=1418]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.