© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Zarif, Güzel, Başarılı Sedef Avcı

Zarif, Güzel, Başarılı Sedef Avcı

Üniversite yıllarında, “Böyle mi Olacaktı?” dizisindeki rolüyle oyunculuğa adım atan Sedef Avcı, son olarak geçtiğimiz aylarda final yapan “Çöp Adam” projesinde yer aldı. Güzel oyuncunun; kendisinde de yerinin çok farklı olduğunu söylediği “Menekşe ile Halil” dizisiyle hem yurt içinde hem dünya genelinde bir hayran kitlesi oluştu. Zarafetiyle ve başarılarıyla akıllarda yer edinen Sedef Avcı, hakkında merak edilenleri MAG Okurlarıyla paylaştı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.