© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Zarif, Eğlenceli, Cesur Hazal Filiz Küçükköse

Zarif, Eğlenceli, Cesur Hazal Filiz Küçükköse

Bir dergi sayfasında gördüğü yazı ile her şeyi aklında netleştirerek oyunculuk kariyerine adım attığını belirten Hazal Filiz Küçükköse; Kara Sevda dizisi ile adından daha çok söz ettirmeye başlamıştı. Çocukluğunu geçirdiği Tokat’ta, amatörce tiyatro sahnesi kurup arkadaşlarına ikiziyle oyun sahnelediğini de belirten güzel oyuncu aşktan sağlığa, anılarından duygularına merak edilen pek çok konuyu MAG Okurları için anlattı…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.