© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Santek Havuz Her Zaman Bir Adım Önde

Santek Havuz Her Zaman Bir Adım Önde

Santek Havuz A.Ş. müşterilerine kaliteli bir hizmet sunmak ve satış yapmakla yetinmeyip, taahhüt sonrası servis ve bakım hizmetlerini de aynı ciddiyetle sürdürmektedir. Pazarlama ve tanıtım aktivitelerinden gelen başarı ile liderlik koltuğuna daha sağlam tutunduğunun tamamıyla farkında olan Santek Havuz A.Ş. müşterilerinin zihninde farklı bir konum ve değer yaratabilen firmalar arasında öncü bir rol üstlenerek pazar payını koruyabilmekte ve artan bir ivmeyle ilerleme kaydetmektedir.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.