© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

“Triko Mısırlı” ile Özel Olduğunuzu Hissedin!

“Triko Mısırlı” ile Özel Olduğunuzu Hissedin!

1951 doğumlu Triko Mısırlı markası, yeni dönemde müşteri deneyimi ve hizmetlerini zenginleştirirken hem de kadının yeni stil yorumunu günümüzün aktif ve modern Türk Kadını çizgisine taşıyor. Triko Mısırlı, Hot Couture anlayışı ile sunduğu ürünlerinin yanı sıra, daha önce alınan ve zamanın eskitemediği Triko Mısırlı ürünlerine de “kış bakımı hizmeti” ile eşsiz bir marka hizmetini daha müşterilerinin beğeni ve takdirine sunuyor. Bu özgün ve benzersiz hizmetle Triko Mısırlı ürünleri hep daha yeni ve daha güncel olmaya, müşterileri de her zaman daha şık ve daha alımlı olmaya devam edecek.
Görsellik ve estetiğin üst üste bindiği, hazza dönüştüğü mevsimi tüm güzellikleriyle sımsıcak yaşamak ve ilk elden görmek için, en yakın Triko Mısırlı Mağazası’na davetlisiniz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.