© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Özel Tasarımlarıyla Koleksiyon Mobilya

Özel Tasarımlarıyla Koleksiyon Mobilya

Koleksiyon mobilya farklı ve iddialı tasarımlarıyla herkesin beğenisini topluyor. Adını İstanbul’la bütünleşmiş Ünlü Fransız yazardan alan Pierre Loti Koltuk, yaşam ve çalışma alanları düşünülerek tasarlanmış Bocelli duvar ünitesi ve Amoroso serisin en özel parçaları arasında bulunan lale formlu koltuk beğenilen ürünlerden bazıları… Mutlaka Koleksiyon Mobilya’ya uğrayın, sizi yansıtan farklı birçok ürünle karşılaşacaksınız…

 

 

[nggallery id=915]

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.