© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Baker Markasının Tek İthalatçısı Dream Home

Baker Markasının Tek İthalatçısı Dream Home

Dream Home, profesyonel birikimi ve titiz seçimleriyle ithal etmekte olduğu, yüz yılı aşkın süredir mükemmel tasarımın ve yüksek kalitenin simgesi olan ünlü Amerikan mobilya markası Baker koleksiyonlarını İstanbul’da 1.800, Ankara’da 1.300, İzmir’de 400 metrekare olmak üzere toplam 3.500 metrekare büyüklükteki üç ayrı mağazasında yer alan özel Baker Galerileri’nde sergilemekteydi. 2012’den itibaren ise Baker Türkiye’ye sadece Dream Home tarafından ithal edilecek.

 

Detaylı bilgi icin:

www.dreamhome.com.tr

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.