© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Lazzoni Led Işıklandırma Sistemi Fark Yaratıyor

Lazzoni Led Işıklandırma Sistemi Fark Yaratıyor

Lazzoni, özgün tasarımları ve ergonomik modelleri ile uykuyu bir keyfe çevirdiği gibi, kaliteli malzemeleri ve işlevsel parçaları ile yatak odalarında kullanışlı alanlar yaratıyor.

 

Kullanıcıların farklı ihtiyaçları düşünülerek yapılan tasarımda; yatak başındaki Led ışıklandırma sistemi, hem ortama aydınlık bir hava verirken hem de kitap okuma ışığı olarak kullanılabiliyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum(1)

  • blank

    hakan keçeli

    21 Mart 2012

    firma çok profösyonel. 2009 yılında tüm evimin iç dekorasyonunu uzman kadrosuna yaptırdım çok memnunum. İşçilik ve proje uygulamada ürünleriyle birlikte çok başarılılar

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.