© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Koleksiyon’dan Bir Mimari Sergi Daha

Koleksiyon’dan Bir Mimari Sergi Daha

Koleksiyon Mobilya, İstanbul Serbest Mimarlar Derneği (İstanbulSMD) işbirliği ile mimarları ağırlamaya devam ediyor. İlk olarak Erginoğlu&Çalışlar sergisinin gerçekleştirildiği seri kapsamında bu kez Tuncer Çakmaklı çalışmalarıyla Koleksiyon Forum’un konuğu oldu. Türk mimarisinin deneyimli isimlerinden Tuncer Çakmaklı, ulusal ve uluslararası alanda gerçekleştirdiği otuz beş projesini bu sergi kapsamında paylaşıyor.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.