© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Her Şey Sevgi İle Başlar

Her Şey Sevgi İle Başlar

Next Level bir ilke daha imza attı. Nebahat Çehre 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne dikkat çekmek için, iki yıl önce objektif karşısına geçtiği “Alo 183 Kadına Karşı Şiddete Son” sergisinin açılışını gerçekleştirdi.

Projeye “Alo 183 Kadına Karşı Şiddete Son” projesine destek vermek için el izini bırakan Çehre, Next Level ziyaretçileri ile Türkiye’de kadın olmanın zorluklarını konuştu. Ebru Güzel moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşide, Nebahat Çehre kadına karşı uygulanan şiddetin sebeplerine değindi. Her şeyin sevgi ile başladığını dile getiren Çehre “ Bizim ülkemizde sevgisizlik var. Çocuklarımızı sevgi ve şefkat ile büyütmeliyiz”  diye konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.