© Copyright 2018 Mag Medya
blank
Başa Dön

Kadınlar Günü Hassasiyeti

Kadınlar Günü Hassasiyeti

Uluslararası Lions Derneği ve Olgunlaşma Enstitüsü, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Atlı Otel’de “Ülkem’de Kadın Olmak” konulu bir panel düzenledi. İngiltere, ABD, Makedonya, Pakistan gibi farklı ülkelerden temsilcilerin katıldığı panelde kadına şiddet ve kadınların toplumda yaşadığı sorunlar ayrıntılı olarak konuşuldu. Panelin ardından Olgunlaşma Enstitüsü’nün hazırlayıp sunduğu defile misafirlerden tam not alırken defileyi takriben yapılan dans gösterisini ise büyük alkış aldı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.