© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Genç Yetenekler Konseri

Genç Yetenekler Konseri

Türkiye’de üstün yetenekli genç müzisyenleri destekleyen Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) öncülüğünde düzenlenen “Genç Yetenekler” konseri, QNB Finansbank’ın ana sponsorluğunda Zorlu PSM’de gerçekleşti.

2009 yılında Çağdaş Eğitim Vakfı (ÇEV) öncülüğünde başlayan “Genç Yetenekler” projesi, Vakfın bünyesindeki ÇEV Sanat’ın önderliğinde QNB Finansbank’ın ana sponsorluğunda hız kesmeden devam ediyor. Uluslararası platformlarda birçok başarıya imza atarak ülkemizi gururlandıran üstün yetenekli gençler, önceki akşam gerçekleşen konser ile sanatseverlere klasik müzik şöleni yaşattı. ÇEV Yönetim Kurulu üyesi ve ÇEV Sanat kurucusu Berrin Yoleri’nin organize ettiği, sanat yönetmenliğini Cihat Aşkın’ın gönüllü olarak üstlendiği ve ünlü şef İbrahim Yazıcı’nın da gönüllü olarak yönettiği Avrasya Filarmoni orkestrası eşliğinde gerçekleşen özel konserde, Suna Kan, “Kutup Yıldızları” adına onur konuğu olarak konserin açılış konuşmasını yaptı. Dolunay Soysert’in sunuculuğunu yaptığı gecede iş ve sanat dünyasından ünlü isimler genç yetenekler için bir araya geldi.

Yazar Hakkında /

Triceps, The Web Tailor Inc. kurucusudur. Ekibiyle birlikte MAG Medya'nın web ve ilgili konuları üzerinde çalışmaktadır.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.