© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Şehirde Sonbahar Kokusu

Şehirde Sonbahar Kokusu

Jo Malone London, ikonik kokusu English Pear and Freesia’nın sonbahara özel tasarımını sevenleri ve cemiyet dünyasının tanıdık yüzleriyle buluşturdu.

Markanın MeClay Seramik Atölyesi eşliğinde İstanbul’da gerçekleştirdiği etkinlikte davetliler kokunun yeni şişe tasarımını kutlarken, seramik boyama ile armut formlu tabakları kişiselleştirdi. Influencer’lar ve cemiyet hayatından ünlü isimlerin katıldığı sonbahar ruhunu yansıtan kutlama, sunumlar eşliğinde oldukça keyifli geçti.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.