© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Saat Tutkunları Bir Araya Geldi

Saat Tutkunları Bir Araya Geldi

Lüks saat ve aksesuar markalarını müşterileriyle buluşturan Greenwich Saat, IWC Schaffhausen’in tasarladığı eşsiz komplikasyonlarını özel bir gösterim ile saat tutkunlarına sundu.

Greenwich Saat ev sahipliğinde gerçekleşen lansman etkinliğine cemiyet hayatının önde gelen isimleri, sektörün temsilcileri ve saat tutkunları katıldı. İkramlar eşliğinde keyifli vakit geçiren davetliler, markanın yenilenen tasarımlarını da yakından inceleme fırsatı buldu.

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.