© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rotary’lerden Fransız Elçiliğinde Dans

Rotary’lerden Fransız Elçiliğinde Dans

Fransa’nın Ankara Büyükelçiliği ev sahipliğinde gerçekleşen “20. Geleneksel Çimler Üzerinde Dans” etkinliği büyük bir coşku ile gerçekleşti. Koru Rotary Kulübü ve Koru Rotaract Kulübünün birlikte düzenlediği eğlencede misafirler doyasıya eğlendi.

Yedi yüzün üzerinde yardımseverin katıldığı Çimler Üstünde Dans etkinliği, Komite Başkanı Erhan Yalçın’ın açılış konuşması ve slaytlarla başladı. Plaket takdimi ile devam eden etkinlikte Fransa’nın Ankara Büyükelçisi Herve Magro “Çocuklar için yapılacak her projeye açığım. Bu, doğrudan çocuk haklarını ilgilendiriyor. Projeyi memnuniyetle destekliyoruz.” şeklinde konuştu.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.