© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Rollhouse Yaz Eğlenceleri Başlıyor

Rollhouse Yaz Eğlenceleri Başlıyor

Bu yaz sıkıcı geçmesin, her an eğlenelim diyenlerin tek yapması gereken sosyal medyadan Rollhouse’u takip etmek.
Her organizasyonu, internet üzerinden takip ederek en önce öğrenen olabilirsiniz. Yine bu internet gezintilerinde, Rollhouse’dan sürprizler kazanabilirsiniz. Bu yaz neler mi olacak, extreme ışıkları altında bowling partileri, ünlü Dj’lerin performansları, rekabet ve eğlencenin dorukta olduğu konsept turnuvalar ve dahası… Ayrıca Foursquare’den katılabilir, her Pazartesi Foursquare üzerinden check-in yaparak, 1 oyun bowling aldığında, 2.’si hediye olarak kazanabilirsiniz. Rollhouse’da hayat var…

Bu yaz da spor ve eğlenceyle kalın…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.