Başa Dön

Öğrencilerden İtalya Elçiliğinde Tanıtım

Öğrencilerden İtalya Elçiliğinde Tanıtım

İtalya’nın Ankara Büyükelçiliği, ODTÜ iş birliğiyle “İtalyan Tasarım Günü”nün altıncısını düzenledi. İtalyan tasarımının değerlerini dünya çapında tanıtmak amacıyla başlatılan bir girişim olan “SUSTAIN-IT” sergisine çok sayıda akademisyen, öğrenci, tasarımcı, mimar ve devlet kurumlarından yetkililer katıldı.

2022 yılı Ankara İtalyan Tasarım Elçisi Prof. Dr. Bahar Gedikli tarafından koordine edilen, İtalyan Tasarım Günü kapsamındaki “SUSTAIN-IT” sergisinde ODTÜ öğrencilerince gerçekleştirilen projelerin sunumu yapıldı. Çok sayıda akademisyen ve kurum yetkilisinin katıldığı etkinlikte İtalya Büyükelçisi Giorgio Marrapodi, öğrencilerin projelerini tanıttı.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.