© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Melis Ağazat’tan Sonbahar-Kış Lansmanı

Melis Ağazat’tan Sonbahar-Kış Lansmanı

Koton Yönetim Kurulu Üyesi Gülden Yılmaz ve deneyimli moda direktörü Melis Ağazat ev sahipliğindeki özel bir davetle markanın yeni koleksiyonu tanıtıldı.

İş, sanat ve cemiyet dünyasından birçok seçkin simanın katıldığı, Melis Ağazat x Koton koleksiyonunun Sonbahar-Kış 22-23 lansmanı yoğun ilgi gördü. Davete katılan isimler, koleksiyondan seçkilerle özel bir alışveriş deneyimi yaşadı. n

 

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.