© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Tatil TercihleriDERYA TÜRKOĞLU

Tatil TercihleriDERYA TÜRKOĞLU

 

 

Hayatın koşturmasına yaz tatiliyle içlerimizi ısıtacak bir mola veriyoruz… Bu yaz tatilinde hangi rotaları tercih edeceksiniz?


Göcek, Fethiye, Ölüdeniz koyları ve Bodrum.

Bu rotada size en çok keyif veren, plajlar, restoranlar ve eğlence mekanları…
Fethiye’nin koyları büyüleyici… Göcek, Fethiye koylarından Cleopatra koyu, Bedri Rahmi koyunun temizliği, doğasının güzelliği, Sarsala koyunun sakinliği, Domuz adası ve Tarzan koyunun doğa güzelliği, denizinin temizliği ve kokusu… Bodrum’da Mandarin Oriental, Sebastian Beach, Palmalife Beach, Xuma Beach ve Beyaz Beach Aktur… Çocuklarla ise, Dalga Beach ve Mu Art Beach en sık gittiklerimiz… Balıkçı Memedof, Mimoza Restaurant, Limon Cafe, Kısmet Lokantası, Bodrum Mantı ve Bitez Dondurma en çok tercih ettiklerimiz…

Ne tarz bir tatili seviyorsunuz? Tekneyle açılıp denizin ortasında olmak mı? Tüm aktiviteleri bulunduğunuz ortamın içinde yapabileceğiniz otel konsepti mi? Yoksa her günü dilediğiniz gibi planlayabileceğiniz özgür alanınız eviniz mi?
İki çocuklu bir aile olarak önceliğimiz evimizde rahat uzun keyifli bir tatil oluyor. Bodrum’da sitede yazlığımız var. Doğaçlama gelişen programlar dışında genellikle yaz tatillerimiz yazlığımızda arkadaşlarımızla ve tabii ki aile büyüklerimizle oluyor. Yılın bir haftasında, arkadaşlarımızla beraber eşli ve çocuksuz tekne tatilimiz var. O da çok keyifli oluyor. Çünkü 12 kişilik bir ekibimiz var, hepimiz çocukluyuz ve bu yüzden hepimize çok iyi geldiğini söyleyebilirim.

Ne ifade ediyor tatil sizin için? Sıra dışı maceraları deneyimlemek mi, dinlendiren aktivitelerle huzur bulmak mı?
Yaz tatili bizim için deniz, kum, güneş tabii ki… Yurt dışı gezilerimizi genellikle kısa tatillerimizde programlıyoruz. Mesela önümüzdeki ilk kısa tatil için hedefimiz, Legoland için Danimarka seyahati.

Türkiye’de ve dünyada en çok beğendiğiniz oteller…
Maxxroyal Kemer, Le Meridien Dubai, Buddha Bar Hotel Paris ve İstanbul Pera Palas.
Yazın yurt dışında en çok nerelerde olmak istiyorsunuz?
Sahili olan şehirler ülkeler …

“Herkes mutlaka keşfetmeli” diyebileceğiniz henüz çok fazla popüler olmayan bir tatil bölgesi?
Selimiye Marmaris ve Ayvalık Dikili tarafları. Aslında Ege’nin tüm koyları ayrı güzel, hepsi keşfe değer.
Tatil valizinizin olmazsa olmazları…
Güneş koruyucularım, rahat elbiselerim, terliklerim ve çocuklarımın Legoları.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.