© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

S&H Labware Festivalin Gözdesi

S&H Labware Festivalin Gözdesi

Festivalin Gözdesi

Ankara Kahve Festivali’nin ilgi gören stantlarından biri de S&H labware’di. Markanın kurucularından Begüm Beyoğlu S&H labware’in bu kadar ilgi görmesinin sebebini anlattı:

“Laboratuvar sektöründe öncü olan S&H labware markamız 2019 yılında, camdan imal edilmiş kahve demleme ekipmanları ve sunum ekipmanları üretimiyle de adını duyurmuştur ve kendi bünyesinde farklı bir departman olarak ilerlemektedir. Özellikle ülkemizde kahveye olan tutkunun artması, sunumlara olan ilginin artmasına sebep olmuştur. En çok da ürünlerimiz başta gençler olmak üzere kahve tutkunlarının keyifli içimlerine eşlik etmiştir.”

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.