© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Selma Çilek Çiftçi’nin Tercihleri

Selma Çilek Çiftçi’nin Tercihleri

İstanbul’da yemek yemek veya kahve içmek söz konusu olduğunda favori 5 mekanın hangileri?

Bebek Balıkçısı, Da Mario, Inari, Gab Foods ve Zuma.

Peki dünyada en sevdiğin mutfak ve en beğendiğin yemekler…

Dünyada en sevdiğim mutfak Meksika mutfağı. Sevdiğim yemeklere gelince; aslında ayırt edemem çünkü sevdiğim çok fazla yemek var ama ilk aklıma gelen yaprak sarma oldu şu an…

Yemek yapmayı seviyor musun, hangi yemeklerde iddialısın?

Kendim yemek yapıyorum fakat genelde sağlıklı yemekler yapmaya çalışıyorum. En severek yaptığım yemek fırında pişen et yemekleri, bunlarda iddialı olduğumu söyleyebilirim hatta. Tatlı olarak da; sağlıklı, az malzemeli, kalorisiz ama kalorilisini aratmayacak tatlarda özel tariflerim vardır.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.