© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Peri Masalı

Peri Masalı

Bir aşk hikayesi… Büşra Tanık ve Sabri Hosta dillere destan bir düğünle evlendi. “Neşeli Günüm” onların evlilik hikayesine tanıklık etti. Evlenme teklifinden kına gecesine, gelinlik provalarından düğün gününe kadar olan bu peri masalına tanıklık etmeye hazır mısınız?

Sürpriz bir evlenme teklifi ile Osmanlı konseptinde düzenlenen kına gecesinin ardından muhteşem bir düğünle dünya evine giren Büşra Tanık ile Sabri Hosta’nın evlilik serüvenlerini sayfalarımıza taşıdık… Elie Saab’ın tasarladığı özel gelinlik için masallara konu olan Ortadoğu’nun en güzel şehirlerinden Beyrut’a giden çift, dünyaca ünlü moda tasarımcısı Elie Saab’ın şık evinde enfes bir akşam yemeği ile ağırlanarak bir nevi önbalayı yaptılar. Çiftin her adımını yakından takip eden “Neşeli Günüm” ekibi bu özel fotoğraflara imzalarını attılar. Yaklaşık beş ayda tasarlanan bu muhteşem gelinlik için üç kez Beyrut’a giden çift Elie Saab ile Temmuz ayında tanıştı… Bu özel gelinliğin dantelleri ve işlemeleri Beyrut’ta özel olarak işlendi.

Kına gecesi için tam üç farklı elbise dikildi. Misafirleri karşılamada giyilen pembe duvaklı elbise Elie Saab tarafından ōzel dikilmiş olup kırmızı kaftan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin kostüm tasarımcısı Serdar Başbuğ imzasını taşıyor… Krem renkli taşlı elbise yine Beyrut’ta Zuhair Murad tarafından dikildi.
Oryantal motiflerin modern çizgilerle harmanlandığı ancak köklerine sadık kalınan bu özel tasarım lar en az düğün kadar konuşuldu. Birçok seçkin konuğun katıldığı yılın düğününde tüm konuklar bu özel gelinliğe hayran kaldılar. Sıcak bir ortamda geçen düğün sonrası çift balayının yolunu tuttular…

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.