© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Her Anı Eşsiz LOV Faralya

Her Anı Eşsiz LOV Faralya

Fethiye’de; gözden uzak, birbirini görmeyen villaları ve özel alanlarında misafirlerine sağladığı eşsiz deneyimleri ile yeşilin ve mavinin göbeğindeki otel LOV Faralya’nın Yönetim Kurulu Üyesi Necati Ekiz; hizmet konseptlerini ve sundukları hizmetleri MAG Okurlarıyla paylaşıyor

 

LOV Faralya’dan biraz bahsederek başlar mısınız?

Ege ile Akdeniz’in birleştiği nokta Fethiye, Faralya’dayız. Eşsiz bir manzarada, doğa ile iç içe, deniz kenarı konumumuzla hem yeşilin, hem de mavinin her tonunu yaşayabileceğiniz eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Amacımız, sizlere geçirdiğiniz her anın bizim için ne kadar kıymetli olduğunu göstermek. Her anın aslında bir deneyim olduğunu hissettirmek. Sadece konaklama deneyimi değil, size her anınızı eşsiz kılacak bir deneyim sunar LOV Faralya. Otuz yedi oda, on dokuz havuz, birbirini görmeyen villa ve süit oda yapısı, eşsiz dokusuyla taş evlerimizle toplamda kırk bir dönüm arazi içerisinde, doğanın, sanatın, müziğin, eğlencenin merkezinde; kargaşa ve yoğunluğun çok uzağındayız.

LOV Faralya’nın hizmet verdiği konsept nedir? Odalarınızdan ve sunduğunuz olanaklardan bahseder misiniz?

Tesisimizin gerek olanakları, gerekse mimari tasarımları nedeniyle, yalnızca (+16) yetişkinlere yönelik deneyim sunuyoruz. Doğanın kalbinde diye sıkıcı, zamanın geçmek bilmediği bir otel hayal etmeyin. Havuz başında dilerseniz son ses eğlenebilir, dilerseniz deniz kenarında doğanın size sunduğu dalga sesleri ve çam ağaçlarının arasında dinlenebilirsiniz.

Villa ve süit odalarımızın tamamında kendinize özel korunaklı havuz, jakuzi, açık hava sinema alanları, ses sistemleri ve oda içi dans direkleri ile zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacak; keşfettiğiniz yeni hislerinizle, ertelediğiniz ya da hayal edip zaman bulamadığınız kendi maceranızda zaman dursun isteyeceksiniz.

Denize sıfır konumdaki tesisimizin, iskele ve sahil restoranları gün boyu size hizmet ediyor olacak. Ayrıca tesisimizde çeşitli su sporları yapabilir; güne eğitmenlerimiz ile yoga veya sporla başlayabilirsiniz. Tesis içerisinde sezon boyunca açık hava sanat galerimizi ziyaret edebilir, dilediğiniz eseri satın alabilirsiniz. Hatta beğendiğiniz ressam veya heykeltıraştan öncesinde rezervasyon oluşturup eğitim bile alabilirsiniz. Yoğun hayatınızda bir ara vermek, merak ettiğiniz yemekleri yapmayı öğrenmek isterseniz de uzman aşçı kadromuzdan workshop’lar, eğitimler alabilirsiniz. Kurulan “long table”larda yeni dostluklar edinebilir, sizin gibi düşünen insanlarla harika zaman geçirebilirsiniz.

Ayrıca doğanın mucizelerinin kadim ışığında, sağlığın ve dinginliğin kazanımını sağlamak için güzellik ve spa alanımızda rahatlamak da mümkün. Ruhunuzun, bedeninizin sesini ve rüyalarınızı LOV Faralya’nın eşsiz ve imza niteliğindeki wellness alanında gerçeğe dönüştürün.

Tesisinize en çok kimler geliyor, müşteri profiliniz nasıl?

Genellikle balayı çiftleri ve doğa ile iç içe hem eğlenmek hem de dinlenmek isteyen, zamanın her anında keyifli deneyimler yaşamak isteyen çiftler bizi tercih ediyor.  LOV Faralya’da gün boyu eşsiz manzarada denizin ve doğanın tadını çıkarırken, havuz başı partilerine katılabilir, akşamları jazz müziğinin notalarında kaybolabilirsiniz.

Peki ideal oda seçimi nasıl yapılır?

Tesisimizde büyüklüğüne göre tam dört tip oda seçeneği sunuyor olsak da, aslında süit ve taş evler olarak ikiye ayırabiliriz. Kendi karakterine sahip yaşam alanları; canlı, huzurlu, dinlenmiş ve mutlu uyanılacak sabahlar hazırlıyor. LOV Faralya sunmuş olduğu geniş oda seçenekleri ile zamanın akışında yaşayacağınız konfor alanlarında samimiyet ve yaşanmamış duyguların tamamlanmasını sağlıyor. Daha önce de belirttiğim süit odalarımızda duyguların, huzurun ve enerjinin tamamlanması için her şey birbiri ile dengesini koruyor. Kendinize yaptığınız yolculuğun başlangıç noktası. Eşsiz ve yeni keşfedilen duyguların ana kaynağı diyebiliriz. Taş evlerimizde ise; sıcaklığın ruhsal hislerini bulabilmek, yaşayacağınız en güzel deneyim. Sahil esintisinin saf kokuları, konfor alanınıza eşlik ediyor. Doğanın ruhunu kucaklayacağınız soyut duyguların tamamı farklı bir tecrübeyle cazibeli konfor alnında vücut buluyor.

Hem yeşile hem maviye olan yakınlığıyla LOV Faralya farkını anlatır mısınız?

Sadece manzara ya da sadece deniz demek değil LOV Faralya. Açıldığımız günden bu yana yaklaşık on bin bitki, altı binin üzerinde ağaç ekip neredeyse hiç ağaç kesmeden tesisimizi inşa ettik. Bazı evlerin verandasından sandal ağaçları ve çam ağaçlarının geçtiğini göreceksiniz. Bizim esas yaptığımız şey, doğayla iç içe, doğanın içerisinde bir yaşam alanı oluşturmak oldu. Eşsiz ve bu yöreye özgü Kızılcakayaları üzerinde, çam ağaçlarının altında denize girerken zaman dursun isteyeceksiniz. Uzman aşçılarımızın hazırladığı yemeklerle nefis bir “fine dining” deneyimi yaşayacaksınız. Müziğin, ritmin, eğlencenin size ne kadar iyi geldiğini göreceksiniz. Yalnızca size özel alanlarda kendinizle ilgili keşiflere çıkmakla kalmayacak, otel içindeki birçok etkinlik ve workshop’larla kendinize yeni bakış açıları kazandıracaksınız. Kısacası LOV Faralya’da konaklama demek, aklınıza gelecek en son şey olacak. Burada eşsiz deneyimler yaşayacaksınız. Zamandan uzaklaşın, doğaya karışın ve kendinize vakit ayırın.

Misafirleriniz için düzenlediğiniz aktiviteleriniz oluyor mu?

Genellikle düğün, özel gün kutlamaları için çok sık etkinlikler olsa da; evlilik teklifleri, LOV jazz günleri, havuz partileri, açık hava sanat galerisi gibi birçok etkinliğimiz sizleri bekliyor olacak. Her çarşamba, cuma ve cumartesi günleri canlı müzikleriyle LOV Faralya; sanatın, doğanın ve müziğin kalbi olmak istiyor.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.