© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hedefe Ulaşırken Yanınızda Redstone Artı Gayrimenkul

Hedefe Ulaşırken Yanınızda Redstone Artı Gayrimenkul

Çayyolu’nda hizmet vermeye başlayan Redstone Artı Gayrimenkul’ün kurucusu Şebnem Berna Kara, kendisinden de bahsederek firmasının misyon ve vizyonuna değiniyor.

Biraz kendinizden bahseder misiniz?

Uzun yıllar medya camiasında, özellikle radyo sektöründe hizmetler verdim. Medyaya noktayı koyunca “Neden ben de gayrimenkul sektöründe olmayayım?” diye düşünerek (ikili ilişkiler konusunda ne kadar yeterli olduğumu bildiğim için) “Burada ben de olmalıyım!” dedim ve kurumsal birçok firmada sektörü deneyimledim.

Ardından, Redstone Holdingin kurmuş olduğu sisteme dahil oldum. Kurumsal kimliği ve sektöre hakimiyetleri, özellikle Redstone Holding Yönetim Kurulu Başkanı Evrim Kırmızıtaş Başaran’ın lider kimliği ve kişiliği, kadın girişimci tarafı, benim bu markada olmamda çok etkili oldu. Markamızın dünya standartlarında olması, güvenilirliği, gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk kazandıracak.

Bu arada, evliyim; Efe ve Mina Kara’nın annesiyim.

Redstone Artı Gayrimenkulün kuruluşuna değinerek, misyon ve hedeflerinizden bahseder misiniz?

ï Müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki ihtiyaçları için özel çözümler üretmek.

ï Bilgi ve yaratıcılığa dayalı kaliteli hizmet anlayışımızla kalıcı ilişkiler kurmak.

ï Güler yüzlü personelimizle halkın gündelik yaşamını kolaylaştıran güvenli bir ortam oluşturmak.

Müşterilerinize sunduğunuz hizmette sizi öne çıkaracak neler yapmayı planlıyorsunuz? Hizmet felsefenizi nasıl özetlersiniz?

Girişimci, değişime açık, tutkulu, iş ortakları ile pazar yaratan, büyüten, gayrimenkul alanında tanınan Redstone hizmeti ile hedefe ulaşmak şeklinde özetleyebiliriz.

Yatırım yapmayı düşünen danışanlarınız için neler önerirsiniz?

Lokasyon ve bütçeye uygun nokta atışları yapmak gerekir. Potansiyeli değerlendirmek ve profesyonel yardım almak bu konuda çok önemli. Yatırım yapmadan önce kapsamlı bir araştırma yapmak ve uzun vadeli düşünmek gerek. Bu faktörleri dikkate alarak danışanlarımıza sağlam ve kârlı bir yatırım yapmalarında yardımcı olabiliriz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.