© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Hale Güneyi Tatil Planlarını MAG Okurlarına Anlattı.

Hale Güneyi Tatil Planlarını MAG Okurlarına Anlattı.

Sosyal medyada “Hale Larisa” olarak bildiğimiz influencer Hale Güneyi, yaz tatili için yaptığı planları, bavul vazgeçilmezlerini, güzellik rutinlerini ve kombin seçimlerini MAG Okurlarıyla paylaşıyor.

Bu yaz tatil planlarınız neler?

Larisa ile Bodrum’da olmayı planlıyoruz. Elbette işim gereği programlar sık sık değişebiliyor; ancak, genellikle yaz sürecini Bodrum-Marmaris hattında geçirmeyi seviyoruz. Larisa’nın huzurlu ve keyifli olması önceliğim… Çok sevdiğim arkadaşlarım da Bodrum’da olduğu için hem iş hem eğlence dolu bir yaz bizi bekliyor.

Unutamadığınız tatil anısı nedir?

Bu konuya tek yanıt verebilmem zor. Her yaz mevsiminin bende bıraktığı izler bambaşka… Hem yurt içi hem de yurt dışında pek çok yeri görme fırsatım oldu. Bu deneyimlerden edindiğim en önemli şey; vakti, nerede olursak olalım “sevdiklerimizle” geçirebilmek.

Tatile dair hayalleriniz neler?

Huzuru ve neşeyi aynı anda hissedebilmek… Kızım, dostlarım, kısacası sevdiklerim yanımdaysa benden mutlusu yok. En sıradan yerde bile keyifle eğlenebiliyoruz. Mühim olan dostlarla olmak. Tatilin “bir şeyler yapmaya çalışmak” değil de, “güzel şeyler hatırlamak” kısmıyla ilgiliyim açıkçası.

Türkiye’de ve dünyada en sevdiğiniz tatil yerleri nereler?

Türkiye’de Ege kıyılarının müdavimiyim. Örneğin; Göcek çok sevdiğim bir lokasyon… Kısacık bir tekne turu o kadar iyi geliyor ki, maviliğin içinde kayboluyorum. Dünyada en sevdiğim yer ise İtalya. Çok pozitif bir enerjisi var bence. Yani nerede olursa olsun Akdeniz sahilleri favorim diyebilirim.

Bu yılki tatil bavulu favorileriniz neler?

Olmazsa olmazlarımdan biri uçuş uçuş elbiseler… Çok rahat, tiril tiril. Hemen giyinip çıkmak yazın en güzel yanı zaten. Güneş kremlerimi asla unutmam. Mayo ve pareo gibi plaj ürünlerinin yanı sıra yaz kokusu hissi veren Hindistan cevizi ve kakao kokularını da seviyorum ve tabii işim gereği “powerbank”, yanımdan asla ayırmadığım nesnelerden biri.

Zaman geçirmekten en çok keyif aldığınız tatil partnerleriniz kimler?

Çocukluk arkadaşlarım… Birbirimizi uzun yıllardır tanıyoruz ve ortak zevklerimiz çok fazla. Bir de tabii influencer arkadaşlarım… Aynı işi yaptığımız için aynı dili konuşuyoruz aslında. Birlikte çok güzel çekimler yapıyoruz, trendlerden bahsediyoruz. Yani farklı alanlarda farklı şekillerde tatiller yapsak da “dostlarım” benim en iyi tatil partnerlerim.

“Bunu yapmadan tatilimi bitirmem.” dediğiniz neler var?

Böyle bir kriterim yok aslında. Her anın tadını çıkarırım, her detaydan keyif alırım. Aynı yere aynı insanlarla gitseniz bile her tatil farklı bir deneyim çünkü. Her defasında başka bir insan oluyorsunuz, yeni şeyler keşfediyorsunuz. Bu keşif hissi tatilime anlam kazandıran en önemli şey.

Yaz mevsimi için güzellik rutininiz nedir?

Yazın güneşe çok fazla maruz kalıyoruz. Güneş kremi listemde ilk sırada… Ayrıca cildimi çok iyi nemlendiririm. Yüzün yanı sıra vücudu nemlendirmek de ihmal edilmemeli. Saçlarımın yıpranmasını önlemek için ise rutin bakımlar ve yağlar uyguluyorum. Bol bol su tüketirim. Suyun verdiği cilt parlaklığını seviyorum. Spor yaparak güne başlamak da gerçekten insanın enerjisini tazeliyor. Her gün on bin adım yürümeye çalışıyorum.

Cilt bakım rutininizin vazgeçilmezi nedir?

Cildimi temiz tutmaya çalışırım. Cilt bakımının en önemli kuralıdır benim için. Asla makyajlı uyumam. Sevdiğim serumları ve nemlendiricileri ihmal etmem. Kış mevsiminde bile güneş kremi kullanmamız şart. Elbette tüm bunlar devamlılık gerektiriyor. Uzun vadede verilen çabaya değer.

Gardırobunuzun olmazsa olmazı nedir?

Güzel beyaz tişörtler, kotlar, tiril tiril elbiseler… Rahat kombinlenebilecek salaş pantolonlar… Her gardıropta mutlaka bir beyaz tişört, kurtarıcı bir kot ve siyah bir elbise olmalı bence. Basic giyiniyorsam kombinimi takılarla tamamlamayı da seviyorum.

Gündüz nasıl giyinmeyi tercih ediyorsunuz?

Bir davete katılmayacaksam basic kombinler tercih ediyorum. Spor ayakkabı, kot ve beyaz bir tişört… Bol etekler de tercihim oluyor. Tabii işim çoğunlukla davet, çekim ve görüşmeler ekseninde geçtiği için daha özenli ve şık giyinmeye önem veriyorum.

Gece kıyafeti tercihiniz nedir? Gece elbisesi seçmenin inceliklerini anlatır mısınız?

Gideceğim etkinliğe, konsepte veya markaya göre değişkenlik gösterebiliyor. Bir davet, gala, iş yemeği ya da lansmanın dinamikleri birbirinden çok farklı. Etkinliğin kodlarına uygun parçalar seçiyorum. Bu bazen şıklık bazen sadelik gerektiriyor. Gece elbisesi seçmenin ilk kuralı davet türü bence… Sonrasında vücut tipi göz önünde bulundurulmalı. Renk tercihi, elbisenin kumaşı, elbiseyi tamamlayacak aksesuarlar, güncel trendler ve elbisenin rahatlığı da oldukça önemli.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.