© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Gökçe Işıklar Güzellik Kendini İyi ve Mutlu Hissetmektir

Gökçe Işıklar Güzellik Kendini İyi ve Mutlu Hissetmektir

Gökçe Işıklar; kadınların güzellik adına yaptığı hatalara da değinerek, kendi ismiyle kurduğu güzellik ve estetik merkezinde uyguladığı işlemleri aktarıyor…

Merkezinizi farklı kılan nedir?

Butik olarak hizmet vermem ve en önemlisi, işlem ayırt etmeksizin her uygulamayı kendim de yapıyor olmam. Tabii ki ekibim de uygulamaları yapıyor fakat bu işin aslında bizim mesleğimiz olduğunu da asla unutmamak gerekiyor.

Kadınların güzellik adına en çok yaptığı hatalar neler?

Senelerdir, özellikle şimdiki dönemde birçoğunun, hayran olduğu bir ünlüye benzeme çabaları veya arkadaşında görüp çok beğenerek aynısını yaptırmak istemeleri.  En büyük hatalardan birisi de bu maalesef, çünkü herkesin yüz şekli, ten rengi, yaşı, cilt tipi vb. farklılık gösterir. Diğer bir hata ise ekonomik sebeplerden ötürü dilediği salona gidememek ve bu yüzden başka yerleri denemek. Oysaki cildimiz söz konusu ise, iyice araştırma yapmak, bilgilenmek ve düşünmek gerekiyor. Olmuyor ise, uygun koşulları bekleyerek doğru yerde işlem yaptırmak gerekiyor.

Merkezinizi kurarken hangi amacı benimsediniz?

Bir marka kurma hayalinde hiçbir zaman olmadım. Aslına bakarsanız Maliye mezunuyum; fakat zaman içerisinde kendinize ayırdığınız özen asıl mesleğinizin önüne geçip sektör değiştirmenize sebep olabiliyor, tıpkı bendeki gibi. Zamanla kendimi geliştirerek ikinci bir üniversite okudum. Yaptığınız işi öncelikle ticaret kafasına girmeden, aşkla, severek yaparsanız, her şey sizi zaten otomatikman üst seviyelere taşıyor. Bundan sonrası da eminim kendiliğinden gelecek.

Merkezinizde hangi hizmetleri veriyorsunuz?

Merkezimde her cilt ve tüy tipine uygun farklı epilasyon cihazları mevcut. Takdir edersiniz ki vücudumuzdaki her tüy farklı renk veya farklı sertlikteler. Cihazlarımızı her tüy tipine hitap edebilmek adına kullanmaktayız. Bunun dışında kalıcı makyaj, ipek kirpik, sıkılaşma ve çatlak protokolleri, her türlü cilt işlemleri, ameliyatsız yüz ve gıdı toparlama, PHIbright uygulamaları mevcut.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.