© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

El Emeği…

El Emeği…

Bu ay bitmiş projelerimi paylaşmak yerine; kendi el çizimlerimi göstermek istedim sizlere.. Ben belki teknoloji özürlü olduğum için mi bilmem; bunları daha çok seviyorum. İnanın, çizim yaparken bilgisayara elimi bile sürmüyorum ben, denemedim bile orada çizim yapmayı… Müşterimle, konsepti belirledikten hemen sonra; kağıt – kalem kullanarak tasarlamaya başlıyorum.. Hala her şeyi elle çizen de bir ben kaldım herhalde 🙂

Bilgisayarlar, cep telefonları, tabletler… vs derken; her şey sanallaştı son zamanlarda…
Hep söylerim; hiç sevmiyorum, bu sanal ve duygusuz dünyayı… Emeği, duyguları hissettirmediği için, yok ediyor her şeyi gibi geliyor bana. Ofisimdeki tüm ekibim dahil; yeni mezun olan meslektaşlarımdan da gördüğüm kadarıyla bu cihazlar, bizim mesleğimizi de ele geçirmiş durumda! İşimizi kolaylaştırdıkları, inanılmaz vakit kazandırdıkları konusunda haklarını yiyemem… Biz de ofis olarak projelerimizi bu şekilde teslim ediyoruz tabii… Ama his yok işte! El ile çizilmiş, renklendirilmiş, ciddi vakit harcanmış çizimlerle; kıyaslanamaz bilgisayarda çizilenler… BENCE TABİ!!! Karar sizin..
Emeği ve duyguları hissedebildiğiniz bir yaz olsun..

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.