© Copyright 2018 Mag Medya
Başa Dön

Çok Çalıştınız Artık Eğlenin

Çok Çalıştınız Artık Eğlenin

Sevsel Şirketler Grubu’nun Sahibi Sinem Aydın ile gerçekleştirdiğimiz keyifli röportajda bizlere, marka çatısı altında bulunan firmaların başarılı yolculuğunu aktarıyor…

“Rollhouse’da Hayat Var” diyoruz. Bu hayatta kimler var?

Sloganımız “çok çalıştınız, artık eğlenin” ile yıllardır Başkentliler ile sayısız organizas­yona imza attık. İster aile, ister okul, isterse iş yaşamı olsun hayatın her evresinde mutlaka misafirlerimizin yolu Rollhouse’a çıkıyor. Misafirlerimize eğlence ve sporu bir arada, şehrin stresinden, hayatın koşuşturmacasından uzakta sunuyoruz.

Hangi sektör için olursa olsun, bir ekip içerisinde takım ruhuna sahip olmak her zaman iyiye ulaşmakta vazgeçilmez yoldur. Rollhouse için en büyük başarı ekibidir. Sadece çalışma arkadaşlarımız da değil, misafirlerimizle de birlikte kocaman bir aile, ekip olabildik.

Marka bilinirliğini ve müşteri sadakatini nasıl oluşturuyorsunuz?

Başkentlileri 19 yıldır işletmelerimizde misafir ediyoruz. Sektörde konsept ve hacim farkıyla ilk olduğumuz için aslında kendimiz ayrı bir sektör yaratmış olduk. Yıllar boyu da bu sektörün dinamiklerini kendimiz belirledik. Bugün geldiğimiz noktada, benzer konseptlerde çok başarılı işletmeler Türkiye’nin her yerinde hizmet veriyor. Fakat bizi sürdürülebilir kılanın, zorlu günlerde dahi temel prensiplerimizden vazgeçmeyişimiz olduğuna inanıyoruz. İnsana insanla hizmet veriyoruz ve verdiğimiz hizmetin karşılığı eğlence ya da spor demek. Bu hizmetlerin içinde de misafirlerimiz kendilerine ait bir şeyler buldukları zaman, istediğimiz müşteri aidiyetini kazanıyoruz.

Şöyle bir geriye baktığımızda bu 19 yılda hepimizin Rollhouse’a ait anıları bulunuyor. Kimimiz için çocukluğumuz, kimimiz için iş hayatı, kimimiz içinse aile hayatında Rollhouse var ve sonucunda hepimizin anıları aynı yerde kesişiyor.

Tabii ki sadece hizmet şekliyle markalaşma süreci tamamlanmıyor. Arka planda uzun yıllardır bizlerle birlikte olan güçlü bir ekip var. Markamız için gerek sosyal medyada, gerek yazılı basında her daim doğru konumlandırma için çalışıyorlar.

Arka planda çalışan ekip olarak her zaman kendi aldığımız kararları uygulamıyoruz. Yeri geliyor misafirlerimizin önerileri doğrultusunda da kararlar alıyoruz. Birçok sefer misafirlerimizden gelen öneriler, bir adım daha öne geçmemize destek oluyor. Markalarda kişiler kendilerine ait bir şeyler bulmak istiyor ve biz bunu bir şehir dolusu misafirle oluşturuyoruz.

Rollhouse, DownTown Food Club ve Savor Döner markalarınızı birkaç kelimede nasıl tanımlarsınız?

Rollhouse; eğlenceli ve dinamik, DownTown Food Club; konforlu, spor ve şık, Savor Döner ise; geleneksel lezzetin modern mimaride sunumu.

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyorsunuz… Bize sosyal medya yaklaşımınızı anlatır mısınız?

Sosyal medya hayatımıza girdiğinden beri hemen herkesi bir kenarından yakaladı, yarattığı düşünülen bağımlılığın yanında doğru kullanımı sayesinde birçok faydayı da beraberinde getirdi. Bu siteleri, artık yalnızca bir eğlence aracı olan olarak görmüyoruz. 7’den 77’ye bir müşteri kitlemiz var ve hepsi aktif şekilde sosyal medyayı kullanıyor. Bizlere bu araçlar üzerinden hızlı bir şekilde ulaşmak onlar için daha kolay oluyor. Sosyal medya hesaplarımızı yöneten bir ekibimiz var ve her zaman hazırda bekliyorlar. Müşterilere en hızlı dönüşü sağlamaya çalışıyoruz.

Sosyal medya sayesinde son yıllarda çok güzel dostlar edindik. Bunun ciddi bir iletişim aracı olduğunu görüyor ve her iletişimi dikkate alıyoruz. Ayrıca Ankaralı birçok blogger markamızı destekliyor ve seviyor, onların da gönderilerinin gerek sosyal medyamıza, gerekse markamıza kattıkları yadsınamaz. Buradan sizin aracılığınızla ayrıca hepsine çok teşekkür ediyoruz.

2018’de Rollhouse ile ilgili bizleri neler bekliyor?

Öncelikle iki defa uluslararası bowling şampiyonasına ev sahipliği yapacağız. Nisan ayında 2. kez Akdeniz Kupası’nı ağırlayacağız, Ekim ayında ise 3. kez Avrupa Tekler Bowling Şampiyonası’na ev sahipliği yapacağız. Bunun dışında ulusal turnuvalarımıza ev sahipliğinin yanı sıra, kurum turnuvalarımıza da son hızla devam edeceğiz. Bowlingin yanı sıra 2018’de bilardo branşını da ön plana çıkartacağız. Yenilenen tesislerimizde, önemli hocalarımızla, temel düzey ve ileri düzey eğitimlerle sporcular yetiştireceğiz.

Yazar Hakkında /

2003 yılından bu yana, hedef kitlesi AB ve A+ olarak belirlenmiş bir çok baskı, web, pr, organizasyon işinde başarılı projelere imza atmış olan MAG hayatın her alanında en iyi olmayı hedefleyen, sosyo-ekonomik seviyesi yüksek, özel zevkleri olan ve hobileriyle yaşamını renklendiren, sosyal sorumluluklarının bilincinde olan, belirli kesimden kabul ettiği müşterilerine yıllardır sağlamış olduğu yüksek başarı grafiği ile doğru planlanmış bir büyüme ile sektöründeki hayatına devam etmektedir.

Yorum Bırakın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.